Jake prehrady

se Vam libi,nebo by jste radi navstivili.Libi se mi Vranovska a Orlik.Ujinych jsem zatim nebyla,ale necham si tip od Vas.

Nejlepší odpověď
quentos

taky jsem byl zatím jen na Vranově, bylo tam nádherně.

Další odpovědi
chucky

Mě se líbí Lipno:)

Přehrady se staví z mnoha důvodů. Jedním z nich je zabezpečit dodávky vody rovnoměrně běhěm celého roku. Dalším z důvodů proč se přehrady staví je ochrana před povodněmi. Také se budují pro výrobu elektrické energie i když jejich výkon není nijak obrovský. Za to mají jen velmi nízký dopad na životní prostředí.

panenka

líbí se mi Vranovská přehrada

ten který je

Líbí se mi Sedlická přehrada kam jsem jezdil rád na ryby.Zejména v měsíci září je tam klid a nádherná příroda.

anonym

Zamlouvalo se mi Lipno,ale přeturistováno.

ncls55

VRANOV je nej

Michal

Určitě Orlík.