Avatar uživatele
Miroslavst

Jaké povolání je nejlepší?

V souvislosti s teplem, které toto éto panuje a já mu za něj děkuji proběhla kdesi taková anketa, které povolání je v tomto teplém počasí nejlepší.
Jako být řidič hromadné dopravy, pekař a jiné povolání je jistě úmorné, ale tušíte vy, které povolání je to nej?
Doplňuji:
1popelka1 to uhodla. Ano učitel si může dělat co chce, tudíž jeho povolání je v létě to nej.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, anonym před 5039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

V létním teplém počasí je nejlepší být učitelem, protože má volno…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

žena v domácnosti,pří­padně na mateřský,,,ddd to asi vím,ne???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Jak si to tak teď užívám,tak tvrdím,že DŮCHODCE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Plavčík 😁 Musí mít ale hodně lidí, kteří se topí, aby mohl hodně skákat do vody 😁 Jinak nevím… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Povolanie, ktoré človek robí rád a stane sa i jeho koníčkom je najlepšie! ale prirodzene pre konkrétneho človeka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

pokud bereme nejlepší jako „nejlepší“ tak dávám hlas silničním dělníkům pokládající nový asfalt (což mimochodem už pár dní sleduji pod okny) a pokud nejlepší jako nejméně obtížné tak řezník, plavčík nebo zmrzlinář

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ten, kdo pracuje v klimatizovaném hotelu na informacích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Kdysi dáááávno jsem chtěl být každé léto prodavačem ZMRZLINY........

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

Popelko, jak kterej – my učitelé v jazykovkách facháme i o prázdninách ;{)> fakt ale vkutku je, že máme té práce podstatně méně.

před 5039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Zapojte svou fantazii, já se taky divil a pak mi to došlo. Zatím neprozradím.
Sice jsem taky hádal, že to může být plavčík (moc si nezaplave a musí v tom parnu hlídat jestli se někdo netopí) nebo ten zmrzlinář (v tom horku stojí u chladničky, která vlastně topí-vydává teplo a prodává zmrzlinu).
Opravdu to co sdělovali je fakt a až vám to řeknu, budete souhlasit.

před 5039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek