Miroslavst

Jaké povolání je nejlepší?

V souvislosti s teplem, které toto éto panuje a já mu za něj děkuji proběhla kdesi taková anketa, které povolání je v tomto teplém počasí nejlepší.
Jako být řidič hromadné dopravy, pekař a jiné povolání je jistě úmorné, ale tušíte vy, které povolání je to nej?
Doplňuji:
1popelka1 to uhodla. Ano učitel si může dělat co chce, tudíž jeho povolání je v létě to nej.

Nejlepší odpověď
1popelka1

V létním teplém počasí je nejlepší být učitelem, protože má volno…

Další odpovědi
kropitko

žena v domácnosti,pří­padně na mateřský,,,ddd to asi vím,ne???

rynek878

Jak si to tak teď užívám,tak tvrdím,že DŮCHODCE.

Jahoda

Plavčík 😁 Musí mít ale hodně lidí, kteří se topí, aby mohl hodně skákat do vody 😁 Jinak nevím… 😁

led

Povolanie, ktoré človek robí rád a stane sa i jeho koníčkom je najlepšie! ale prirodzene pre konkrétneho človeka.

kvikal

pokud bereme nejlepší jako „nejlepší“ tak dávám hlas silničním dělníkům pokládající nový asfalt (což mimochodem už pár dní sleduji pod okny) a pokud nejlepší jako nejméně obtížné tak řezník, plavčík nebo zmrzlinář

Michal

Ten, kdo pracuje v klimatizovaném hotelu na informacích.

9 řemesel

Kdysi dáááávno jsem chtěl být každé léto prodavačem ZMRZLINY........

quentos

Popelko, jak kterej – my učitelé v jazykovkách facháme i o prázdninách ;{)> fakt ale vkutku je, že máme té práce podstatně méně.

Miroslavst

Zapojte svou fantazii, já se taky divil a pak mi to došlo. Zatím neprozradím.
Sice jsem taky hádal, že to může být plavčík (moc si nezaplave a musí v tom parnu hlídat jestli se někdo netopí) nebo ten zmrzlinář (v tom horku stojí u chladničky, která vlastně topí-vydává teplo a prodává zmrzlinu).
Opravdu to co sdělovali je fakt a až vám to řeknu, budete souhlasit.