Jaké povolání byste mi vybrali?

jsem chytrý, ale učení mě moc nebaví-baví mě práce se dřevem a různé aktivity, ale je v tom háček potřebuji práci dobře placenou

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

učební obor truhlář

Maturitu si můžeš dodělat potom na průmyslovce, až dostaneš rozum a půjde ti to lépe, protože z odborných předmětů budeš z učňáku něco vědět a budeš se soustřdit na to co je jinak důležité ČJ,jazyk,matika a navíc budeš už straší a budeš k tomu přistupovat zodpovědněji.

někteří řemeslníci jsou s obyčejným pilníkem schopni udělat lepší výrobek než CNC řízené stroje.

Další odpovědi:

Zlatý

Záliba dřevo a hodně vydělávat. Být zručný řemeslník v jakékoli profesi se dřevem. Truhlář, stolař , tesař, dřevo modelář.
Pokud by jsi chtěl ty velké peníze hned, tak jedině dělat lobistu pro státní lesy.

Zlatý

tak truhláře /nábytku/ nebo - třeba dělat krovy na barák - nevím jak jsi zručný ,když tě baví práce se dřevem a pak jen záleží na tobě jak tvé výrobk půjdou na odbyt - podle toho budeš mít výdělek

dnes by chtěl každý hned práci dobře placenou ,ale je třeba odvést kvalitní práci- je hochu moc veliká konkurence - tak se snaž a zdokonaluj- možná skončíš v úplně jiném oboru

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.