Georgo2010

Jake potraviny blahodarne na zdravi kupovat,kdyz temer ve vsem jsou jen nahrazky,konzer­vanty,stabili­zatory,aj.odpad?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe přímo od chovatelů a pěstitelů z biofarem, popřípadě si vyprodukovat sám

Další odpovědi
Deli

Základní potraviny, ne polotovary typu konzerva, polévka ze sáčku a salám.
Kupte vepřové maso od řezníka, čerstvou zeleninu, brambory a uvařte si tak, jak se to dělávalo dřív. Poctivě.