Meggie2

Jaké podcasty nejraději posloucháte?

Odpovědi
da ny

Žádné 😛

elkon

Žádné.

Disraeli

Neposlouchám. Velmi zřídka si občas něco poslechnu. Z českých jsem se naposledy „díval“ (jako poslouchal) třeba na Insta Crime Podcast – slečny občas taky trochu vypatlané, pokrytecké a bez sebereflexe 😅, ale je to každopádně téma, které mě docela zajímá (takový ten „lidský sadismus“, který se rád zaobírá neštěstím druhých a zrůdnými případy sériových, masových a jiných vražd, které fascinují. Hlavně to mají zaměřené na české vrahy a rozebírají konkrétní historické přípády, jak to probíhalo, co tomu předcházelo, co následovalo po činu nebo dopadení, atd. A nejen vrahy, ale i různými případy, včetně nevyřešenými – vraždami, zmezeními. Vyhledávají staré zprávy i spisy z policejních archivů a občas spolupracují i s nějakými těmi vyšetřovateli, kteří na případech pracovali. Takže nějakou tu práci si s tím dají).

Samozřejmě jsou i podobné jako Historie českého zločinu, Kriminálka, Forenzní psychologie, Opravdové zločiny, Hlasy zločinu a další, ale ty moc neznám.. Je jich dost, všehny vlastně spadají pod kategorii Krimi.
Jakžtakž známý podcast je třeba Přepiště dějiny, vedle kterého existuje i kniha, ale taky nějak neznám.
Pak jsou různé historické, které by mohly ujít. Ale není to prostě něco, čím bych trávil čas…
Takže to jsem vypsal spíš takové, které BY mě snad MOHLY zaujmout, kdybych podcasty poslouchal (jakože nepolouchám). :D

https://ceske­podcasty.cz/pod­cast/insta-crime-podcast Mě zajímají hlavně starší případy.

Savier

O vrazích.