Jaké plíny jsou podle vás nejlepší?

Ahoj, mám 6 měsíční dítě a potřebovala bych vědět, jaké máte zkušenosti s plínkama - měli jsme Huggies, ale malej se po nich příšerně oprudil. Díky za radu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Pempers špatně lepí, určo Huggies.

Pokročilý

huggies nebo obyčejné z DM a taky tesko pleny a jsem s nimi spokojená,žádné prosáknutí ani bláto na zádech a ještě jsme neměli ani opruzeniny.
S pampers mám stejnou zkušenost

Pokročilý

Kupujeme jenom fialové Tesco plíny, jsou to značkové plíny přebalené do tescáckého obalu, jsou skvělé!!! A teď jsem slyšela, že existují Tesco plíny i v oranžovém obalu - jou prý jemnější a "příjemnější" na tělíčko, ale ty vyzkoušené nemám.

dobry den, protoze mam dvojcata, tak jsem premyslel, jestli znackove nebo neznackove pleny, a protozeo ma pani je velmi citliva na ty nase slecny, tak chtela mit to nejlepsi, ale nakonec jsme dosli dlouhodobym zkousenim ke zkusenosti, ze nejlepe vychazeji plenky z TESCa.

Stříbrný

Dobré zkušenosti mám pouze se dvěma značkami, a to buď s Pampers - těmi klasickými, drahými, v modrém obalu (nikoliv oranžové heřmánkové) nebo se zda již zmiňovanými fialovými Tesco, které jsou skoro na stejné úrovni, jen mnohem levnější. Bohužel jsme na ně teď poslední dobou v Tescu nenarazili, buď je přestali vyrábět nebo jim dali jiný "nefialový" obal.
POkud se dítko bude opruzovat i po těchto, skoro bych zauvažovala o látkových plenách. Ty totiž překvapivě propouštějí k pokožce víc vzduchu než i nejlepší Pampersky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.