Georgo2010

Jaké nadstandardní příslušenství k mobilu používáte nejčastěji?

Odpovědi
Drap

Nevím jestli to je nadstandartní, ale k mobilu používám jen pouzdro a nabiječku. Nic jiného nepotřebuji ani já ani mobil

beer

Teď už zřídka, ale dříve v práci jsem hodně používal SE reproduktory a bezva!

KdoSiOdJinud

Jestli jsou jako nadstandartní sluchátka tak ty :) Jinak se snažím mít veškerou elektroniku v jakési symbioze, takže spárování telefonu s ntb = dálkový ovladač, ntb s tv videem a dvd atd. atd. :)