Bob2

Jaké máte zkušenosti s posláním kytice přítelkyni na dálku? Např. 100 růží, takže aby to stálo za to.

Odpovědi
Schluker

Naposledy jsem posilal neco kolem 50 tulipanu. Objednal jsem, zaplatil, dorazily, pritelkyne byla spokojena, kvetiny pekne. Je to naprosto bezna vec, nebal bych se toho.

Kelt

To potěší každou ženu. No a balík ti dovezou tam, kam potřebuješ.

elkon

Je to pěkné a pro tu ženu překvapivé. Jednou jsem poslal krásnou kytici k narozeninám, která i s dopravou stála kolem tisícovky. A bylo to asi kilometr ode mě. O to větší to bylo překvapení.

Myky

Jojo, já jsem před měsícem přítelkyni poslal tuhle https://www.flo­rea.cz/detail/ky­tice-100-michanych-ruzi-agatha-40cm a všechno proběhlo ja mělo. Prostě jsem objednal a už jsem nemusel nic řešit.. akorát text na přáníčko, jinak fakt nic. A kytky jí přišly čerstvé, takže i dlouho vydrželi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.