tomsab

Jaké máte zkušenosti s látkou Kratom?

Všiml jsem si, že se o této látce všude hodně mluví. Vyzkoušeli jste ji někdo nebo někoho takového znáte? Má to opravdu nějaké účinky a nebo je to pouze nafouknutá bublina?

Nejlepší odpověď
elkon

Nemám zájem o ničení zdraví, stačí co musíme konzumovat v potravinách.

Další odpovědi
Samtibalfars

Ano má to nějaký účinek ale vyvaruj se toho. Je to návykové a pak se toho nezbavíš.

Nemá smysl to zkoušet když nemusíš.

Dej si raději dva energii nápoje efekt bude podobný.

lakonicky

V malých dávkách mezi 1 – 5 gramy působí kratom jako stimulant a zdá se ti, že zvyšuje energii, což způsobuje, že se můžeš cítit víc ostražitý a společenský.

Ve vyšších dávkách mezi 5 – 15 gramy se zdá, že kratom má sedativní účinek, podobný jako u opioidů, nebo prášků proti bolesti, například jako je je morfin a kodein, což ti může způsobit pocit únavy, klidu a euforie.

Ve velmi vysokých dávkách nad 15 gramů jsou sedativní účinky Kratomu až extrémní a můžou způsobit ztrátu vědomí.

Renikled

Řekl bych, že mám zkušenost velmi dobrou. Já jsem začal kratom využívat proto, že jsem byl pořád v nějaké nervu a stresu. Mě od toho kratom pomohl, jednak se teď cítím v pohodě, ale taky mám i mnohem více energie. Ono se jich i prodává více druhů, takže jsem si objednával od kratomworld.cz po menším balení abych našel ten co mi nejvíc vyhovuje.

Michálek1245

Veskrze pozitivní, chce to ale vychytat dávkování a nic neuspěchat, než najedete na kratom na denní bázi. Já teď užívám červený kratom, vychytal jsem si dávkování a teda v pohodě. Jen člověk musí vědět, kolik si toho může dát, protože od nějakých dávek nahoru to má sedativní účinky a já od toho chci pravý opak.

novaklen

To dávkování je u kratomu určitě zásadní. Já jsem to s ním jednou trochu přehnala a musím teda říct, že úplně příjemné to nebylo. Je to podobné jako když to přeženete s kofeinem. Taky to chce si dávat pozor na kvalitu samotného kratomu. Já mám v tomto ohledu například skvělou zkušenost s kratomem od Krupa Kratom