Milunak

Únava a ztráta energie

Zdravím, jaké doplňky teď v zimě prosím užíváte? Jsem dost unavená a bez energie.

Odpovědi
Ametyst

Zelené řasy.

da ny

K alergiím (alergikům). můžr patřit únava)
Začněte železem, kyselinou listovou (B9). B komplexem
a hlavně Mg + Ca v poměru 1: 1,5. čí 1:1,8).
Když přidáte, u snídaně PL dýňového oleje, tělo Vám jen poděkuje.
Jestli pijete mléko nebo vaříte ovesné vločky v mléku, přestaňte (velmi omezte).
Pokud se stav nezlepší, navštivte lékaře. Příčin může být, celá řada.
( U mne předcházela 2 roky, před diagnostikováním rakoviny).

Hlavně, žádné „nabušené“, předrařené, vitamínové komplexy......

elkon

Třeba tohle: https://www.be­nu.cz/centrum

zjentek

Je nutné hodně CHODIT a vždy, kdy je to jen možné, VYUŽÍT SLUNCE (nechat se osvítit) (;

ZuLeona

Já teď beru první měsíc Magnesium od značky Vitaslife a je výborné. Celkově mám víc energie, lepší zažívání, dobře spím, prostě paráda.

Luiza

Holky, taky bych chtěla magnesium koupit – poradíte, kde ho objednat na internetu?