Avatar uživatele
www

Jaké máte neřesti? Děda mně jako klukovi říkal, že každej chlap musí mít aspoň jednu neřest 🙂

Většinou druhý den po sobotní návštěvě hospody a babiččině nedělním lání 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? quentos, beer, anonym, bolak, anonym, anonym, anonym, Braník před 4032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Braník

nevím jestli je to neřest,ale jsem upřímnej ,až jsem za to několikrát pykal,mám rád dobrou partu,srandu
a pohodu,občas si taky přihnu a to bývá o to větší sranda,hlavně u muziky nebo jen tak u ohně s přáteli.
Doplňuji:
mojí neřestí je ,že kouřím a mám rád pořádek ,čistý fusekle a pivo a samozřejmě hezký holky

Upravil/a: Braník

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pl4toon

Potrpím si na dobré jogurty a kuřivo (tabák). Dělám si vlastní směsi, podle nálady :) Vyjde to celkem draho, ale furt lepší než lemtat bahno v putyce.
Doplňuji:
Nic proti Bráníku, občas si dám, není to špatný pivo. Myslím takové to každodenní chlastání v hospodě :D

Upravil/a: pl4toon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Sice nejsem chlap, ale taky mám právo na neřesti, ne? ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

těžko říct – pivo? Ale je-li jedno až dvě denně, není to neřest, je to pro zdraví… obdiv vůči krásným ženám? Kterej chlap se za nimi neohlídne…
pak už zbývá jen – podobně jako u Braníka – upřímnost, kterou jsem byl známý odjakživa. Někdy bolí – ať už druhou stranu, nebo mě – ale to už tak bejvá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nepiji alkohol ani kafe, nekouřím, nerada sladké a tučné, nejsem líná, nejsem promiskuitní… Co je to pak neřest… Tak mi zbývá snad trocha té ženské marnotratnosti – hlavně kabelky a hodinky.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Takže víš, jakou neřest ti děda doporučil. 😁 Já jsem od 16. kouřila, ve 48 jsem přestala a 10 let nekouřím, leč neřesti jiné mi zůstaly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Tak to jsem šel v bujarém mládí pro jistotu ještě trochu dál, než tvůj dědeček a ani nechtěj vědět až kam ))
Ovšem nyní, po letech – už mně zůstaly jen ty cigaretky a pivínko..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek