www

Jaké máte neřesti? Děda mně jako klukovi říkal, že každej chlap musí mít aspoň jednu neřest 🙂

Většinou druhý den po sobotní návštěvě hospody a babiččině nedělním lání 😁

Nejlepší odpověď
Braník

nevím jestli je to neřest,ale jsem upřímnej ,až jsem za to několikrát pykal,mám rád dobrou partu,srandu
a pohodu,občas si taky přihnu a to bývá o to větší sranda,hlavně u muziky nebo jen tak u ohně s přáteli.
Doplňuji:
mojí neřestí je ,že kouřím a mám rád pořádek ,čistý fusekle a pivo a samozřejmě hezký holky

Další odpovědi
pl4toon

Potrpím si na dobré jogurty a kuřivo (tabák). Dělám si vlastní směsi, podle nálady :) Vyjde to celkem draho, ale furt lepší než lemtat bahno v putyce.
Doplňuji:
Nic proti Bráníku, občas si dám, není to špatný pivo. Myslím takové to každodenní chlastání v hospodě :D

RyuzakiKate

Sice nejsem chlap, ale taky mám právo na neřesti, ne? ;)

quentos

těžko říct – pivo? Ale je-li jedno až dvě denně, není to neřest, je to pro zdraví… obdiv vůči krásným ženám? Kterej chlap se za nimi neohlídne…
pak už zbývá jen – podobně jako u Braníka – upřímnost, kterou jsem byl známý odjakživa. Někdy bolí – ať už druhou stranu, nebo mě – ale to už tak bejvá…

Damiana

Nepiji alkohol ani kafe, nekouřím, nerada sladké a tučné, nejsem líná, nejsem promiskuitní… Co je to pak neřest… Tak mi zbývá snad trocha té ženské marnotratnosti – hlavně kabelky a hodinky.:-)

marijakes

Takže víš, jakou neřest ti děda doporučil. 😁 Já jsem od 16. kouřila, ve 48 jsem přestala a 10 let nekouřím, leč neřesti jiné mi zůstaly.

beer

Tak to jsem šel v bujarém mládí pro jistotu ještě trochu dál, než tvůj dědeček a ani nechtěj vědět až kam ))
Ovšem nyní, po letech – už mně zůstaly jen ty cigaretky a pivínko..