ven.cik

Jaké máte nejradši příchutě tabáku do vodní dýmky ?

A popřípadě kde je nakupujete, protože tady v česku seženu 50g tabáku min za 150Kč,což je dost, když je v Tunisu atd tak za 50Kč, ale do Tunisu se moc nedostávám… :D Já mám nejradši třeba banán, meloun a mango…
Doplňuji:
Tak já rád oba druhy, a ten jeden teda když neprovádim já…:D A zas vodnice lepší než cigára, chutově samozřejmě…:D

Odpovědi
anonym

Kouření škodí zdraví a je to fuj.
http://www.hu­debnicek-sg-morcatanauteku­.estranky.cz/im­g/picture/3/2005---Kou%C5%99en%C3%AD-m%C5%AF%C5%BEe-zab%C3%ADjet-front.jpg

RyuzakiKate

Moje úplně první vodní dýmka byla s příchutí višně a pak mi už snad ani žádná jiná ani nechutnala. Kdysi jsem ji měla poměrně často, ale pak jsem se začala krotit, ono to dost otupuje, ale jako meditační prostředek dobrý. Kupovali jsme je taky za 150, protože na tom byl kolek a ta palmička jako značka, myslím, že to také svědčí o kvalitě…

venkovan

Nejraději příchuť ovárku nebo jitrniček.
Ale jen výjimečně – vodní dýmka není lepší než cigaretyco do vlivu na zdraví. Takže frajeří nekouří, protože mají na to i v pubertě říci – nekouřím.

huxa

osobně si tabák pěstuji nebo mi vlastník doveze „domácí náplň“