Kterou květinu máte nejraději?

Já mám nejraději kopretiny.
Jak jste na tom vy?
Kterou kytku máte nej?
Jsem taky pro to polní kvítí.

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Postupným vývojem jsem došla k pochopení, že největší krása je stejně ta zdánlivě prostinká, co nebije prvoplánově do očí. Takže za sebe říkám, že není nad pomněnky, sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pampelišky… zkrátka všechny tyhlety luční krasavice 😉

Další odpovědi
anonym

To je pořád jinak, momentálně růže.

redy

Orchidej 🙂

isteron

ruža, klinček

da ny

frézie, konvalinky, fialky, sedmikrásky a všechny ostatní ;)

jáára

No konopí, to je jasný

anonym

Kopretiny: dá mi , nedá mi, dá mi… tak si to myslel?
Já miluji libeček vložený v prasečím rypáku. Máš něco proti tomu ?

Luxx

konvalika, šeřík, levandule, frézie :)

zjentek

isteron, myslels hřebíček?

anonym

jo, myslel.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.