Pokročilý

Jaké máte doma hudební nástroje?

Zdarec lidi docela by mě zajímalo jaké máte doma hudební nástroje? Já sám mám klasickou kytaru s kovovými strunami a foukací harmoniku(moc na to neumím).Napište mi jaký máte doma hudební nástroj,(může být jakýkoliv) a jestli to na něm umíte, anebo se na něj zacvičujete?
Díky moc
Doplňuji:
Mám také ještě housle,ale praskly jí struny když jsem na ně hrál pizzicato stylem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jsme z hudební rodiny, za domem máme zkušebnu a v ní i kupu cizích nástrojů, ale vlastníme elektrické piano Bohemia, kytaru elektrickou Vintage Strat, kytaru akustickou Strunal kovovou, foukací harmoniku Chrometta, klávesy Korg, baskytaru Vintage, elektrickou kytaru Fender, tenorsaxofon Stagg a trubku. Fakt se tu nenudíme.

Další odpovědi:

Zlatý

Kytaru, housle, flétnu, akordeon a několik bubnů. Taky moc neumím

Bronzový

Akordeon, dvanáctistrunnou kytaru, čtyřstrunné banjo, mandolínu, zobcovou flétnu, klavír už jsem vyhodil. Na všechno jsem docela uměl, ale když je málo času, tak se trochu zapomíná, ani prsty už nefungují jako dřív...

Zlatý

Někde na půdě budou zahrabané v hračkách 2 foukací harmoniky, pak tu neteře mají xylofon a kdysi u nás bývala kytara, ale ta se, myslím, někomu prodala. Jo a taky tu ve stodole bývaly housle po dědečkovi, ty se určitě prodaly nějakému výkupci starého harampádí.

Pokročilý

Mám Stylophone, ale umím asi jen dvě krátké melodie. A jednou jsem si koupil lacinou foukací harmoniku Stagg, ale nedalo se na ni vůbec hrát.

Zlatý

kejtara a housle hraju od mala rodice byly toho nazoru ze kdo chodi do hudebky nema cas na blbosti...

Pokročilý

To my máme díky sestře SPOUSTY FLÉTEN (příčhou Yamahu, zobcovky, altovky...) asi deset kousků - je tím posedlá. Já sama jsem POZOUNistka, učím se na KYTARY - španělka Strunal a pak ještě nějakou elektrickou. U bratránka máme schovaný KLAVÍR a SOUPRAVU BICÍCH. Jo a od září bude baskytara.

Pokročilý

elektrické klávesy (momentálně chodím měsíc na klavír), ukulele, flétna

Stříbrný

klasickou kytaru.Umím na ni ale už moc nehraju není na to čas.

Zlatý

dvě foukací harmoniky
něco na ně zfouknu :o)

Zlatý

pianino a kytara tu je - nyní na ně nehraji

Kytaru, ukulele a dětské housle.
Hraji jen na ukulele, kytaru chci vyzkoušet později a na housle jsem nikdy nehrála i když bych ráda. :)

Zlatý

Vozembouch a umím na něj hrát.

Pokročilý

Mám klasickou španělku (kytaru). Učila jsem se na ní ale ted' mám jiné starosti, takže kytara musela stranou :)

Mám doma také klasickou kytaru, učím se na ni. A ještě potom flétnu. Na tu už hrát umím. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.