Brozma

kde ty nástroje opravím?

Zdarec lidi, mám takový problém jak už jsem uvedl v otázce: jaké máte doma hudební nástroje, jistě víte že mám doma housle ale praskly jim struny když jsem na ně hrál pizzicato stylem. A také mé klasické kytaře chybí struna(asi praskla také). Dají se houslím ještě opravit prasklé struny .a kytaře doplnit chybějící struna? Moc děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Sám bych to nezvládl, neumím opravovat hudební nástroje

Odpovědi
hanulka11

Opravy provádějí opravny hudebních nástrojů – zadej si do vyhledavače a uvidíš kde je nejblíže tvému bydlišti opravna .U nás je učitel na kytaru a také provádí drobné opravy. Možná by i stálo za to, zajít do hudební školy a tam se pozeptat , třeba ti někoho doporučí.

cochee

Prasklá struna se snad ani nedá považovat za opravu, prostě se koupí nová, natáhne a nástroj se naladí – a jestli jsou ostatní struny starší, tak hned celý komplet.