iceT

Jaké kouzlo pro vás měly

filmy s kung-fu tematikou?Nejen s kung-fu,ale i karate,prostě filmy z asijské produkce s bojovým uměním.Tedy pro ty z vás,kteří jste někdy nějaký podobný film viděli?
A mají pro vás to kouzlo ještě?

Nejlepší odpověď
panenka

Tyto filmy se mě hodně líbí mám ráda filmy se Segalem,Chanem,­.....

Další odpovědi
dědapetr

Mám je pořád rád a stále je sleduji,zkrátka bezva.

ten který je

Tyto filmy měli pro mne veliké kouzlo.Pomohli mi ušetřit elektrickou energii tím že jsem vypnul TV a šel raději spát.

Valky

Jediná záporná reakce – tyhle filmy opravdu nesnáším… Nevím, mám ráda filmy, s asijskou tématikou, ale to tam nesmí provádět „matrixové“ kopy do hlav atd… :o))) Nevím, nejsem na to ten typ… Miluju film, ale tohle není můj šálek čaje, spolu s westernovkama… :o) Každý má rád něco jiného a tak je fajn, že ačkoliv já tohle „úmění ve filmu“ nedocením, užívá si ho někdo jiný! :o)))

tom004

V té době jsem aktivně sportoval,jiu-jitsu,takže to pro nás bylo něco neskutečného.Ne­vynechali jsme ani jeden film,i když jich zas tak moc nebylo.Podívám se na ně rád i dnes,i když většina z těch nových,je už jen komerční záležitost.Mohu např. filmy se Seagalem.rád se podívám i na dokumenty o asijských bojových uměních,ale moc nemusím Norrise,jeho filmy a seriály,to už je jen honba za penězi.

coco

Pro tom004: taky jsemChucka nemusela, dokud jsem si nepřečetla jeho knihu Tajemná vnitřní síla. Je to sice americké pojetí východní filozofie, ale už mi není tak nesympatický. Obzvláště po vánočních reklamách pro jistou telefonní společnost.
Jinak mám ráda ty filmy s Jackie Chanem, protože mi jeho komediální talent příjde vtipný. A v neposlední řadě opravdu filmy asijské produkce jako např. Klan létajících dýk.