Deli

Jaké jsou změny DPH od 1.1.2012?

Prosím někoho, kdo má přehled, o jednoduchý souhrn z kolika na kolik procent se zvedlo DPH nejen u potravin, jaké jsou další úpravy?
Nebo prosím odkaz na nějaký aktuální článek o změnách DPH.
Nějak to na té mateřské nestíhám sledovat 🙂
Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

K lepšímu není nic, jen k horšímu:

Zdroj: ekonomika.euroz­pravy.cz/ceska-republika/40850-zdrazeni-od-1-ledna-za-co-si-priplatime/

Další odpovědi
hanulka11

přečti si zde

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/158636-rok-2012-vyssi-dph-zdaneni-hazardu-i-sjednoceni-rodicovske/