Jaké jsou výhody a nevýhody být lékařem?

Doplňuji:
mám do školy projekt

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Výhody : sám si vyřežeš třebas slepé střevo , nebo vyoperuješ nádor na hlavě.

Nevýhody : musíš požádat kolegu z pitevny aby ti nezmrvil pitvou břicho.

mirlin

Další odpovědi:

Pokročilý

Chystáš se být lékařem a nevíš proč? Zvažuješ pro a proti? Tak to bys asi moc dobrý doktor nebyl.

Bronzový

Souhlasím s marijakes.
Jinak je to hrozný stres, představ si, že bys měl na svůj úkor několikrát denně, po skoro celý život, osudy ostatních cizích lidí :) (Samozřejmě pokud nemyslíš nějakého dětského lékaře)

Zlatý

Vystudování lékařské fakulty poskytne absolventovi nebývalé, ba obrovské penzum informací o řadě vědečkých oborů. Zařadí ho do prestižní kategorie společnosti s pespektivou se neustále rozvíjet a zvyšovat svoje postavení a finanční ohodnocení. Na druhé straně však všichni tito jedinci věrni Hypokratovy přísahy přezvali na svoje bedra odpovědnost o dušení a fyzické zdraví svých bližních a to od feťáka, bezdomovce až po prezidenta, kterého musejí promptně ošetřit je-li na něj právě proveden atentát.....

Bronzový

Záleží jaké specializace a oboru je lékař . Rozhodně bych nechtěl léčit všechny lidi. Kuřáky, alkoholiky, feťáky, cikány, prostitutky, obézní. Asi bych se jich štítil. Být rodinným lékařem dle svého výběru, by se mi líbilo. Rozhodně u nás lékařům nezávidím a mnohým také nedůvěřuji. Setkal jsem se s odborníky, kteří by snesli označení, potencionální vrazi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.