pepe88

Jaké zaměstnání je bez stresu?

Nejlepší odpověď
gecco

Žádné – i ´kopáč kanálů´ či obsluha v mekáči se stresuje, zda třeba o práci nepřijde…
😉
Otázka (ne)stresu je otázkou životního postoje, ne konkrétního zaměstnání…
😉

Další odpovědi
anonym

Takové neexistuje!

Jugare, ono takové povolání existuje? Prý soukromá ku*va. Ta nemá strach se sifilisu, kapavky, ze starého.. ? Já bych se ve stresu pos*al! 🙂

Elk

Myslím, že meteorolog. Ten ať předpoví cokoli, nenese za to odpovědnost, protože je to relativní. Víte o jiném zaměstnání, kde se udělá chyba a nic se neděje? Minulý týden hlásila v TV, že u nás prší…nepovedlo se – bylo polojasno. Stačilo se podívat z okna. I když… možná jsou stresováni z toho, co na to rodina atd.

anonym

Snad možná soukromá prostitutka to má bez stresu.

lota

Myslím, že bez stresu to mají nějací dědicové rodinného bohatství nebo vydržované paničky, jestli se to dá nazvat zaměstnání. No, možná ještě pasáček krav (jak zpívá Nohavica):-)

lexx

socialistický státni podnik nebo starobní důchod

štamgast

Narodit se do bohaté rodiny a nedělat nic. Viz Paris Hilton.

jirka F

možná asi popelář

myslím si že žádné skoro jiné zaměstnání není bez stresu