jaké jsou příklady potravinového řetězce

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to mi neřikej, že nevymyslíš, kdo koho v přírodě žere a kdo žere toho, kdo žere toho prvního. Malá nápověda, v podstatě skoro každej řetězec končí člověkem. Podle toho to taky na tom světě taky vypadá.
Doplňuji:
neplést ovšem se žraním v hudební branži. Pokud já žeru zpěvačku Martinu McBride a Martina McBride žere zpěvačku Patty Griffin, v tomto případě se o potravní řetězec nejedná.

Další odpovědi:

Stříbrný

albert, makro, lídl, penny, je jich hodně ;)

Pokročilý

Potravinovej řetězec nikde nekončí. Maximálně je uměle přerušen třeba kremací.
Podívej se třeba na oběd v jídelně. Co nesníš se dá prasatům, a za nějaký čas máš zase všechno zpátky na talíři.

Diskuze k otázce

Zlatý

barnajka

quentos: :))
Ale podle mě by se i ten tvůj příklad z hudebního světa kliďánko dal brát jako takový specifický potravinový řetězec... Copak jsi nikdy neslyšel o tzv. duševní potravě? :)
No já třeba bez žvance vydržím i tejden, dva..když na to přijde.. Ale bez potravy ducha bych byla kaput do druhýho dne, fakt! :)

Jináč pokud jde o Martinu McBride: já teda tíhnu spíš ke zpěvákům-chlapům, ale plně chápu, že tě Martina tak okouzlila: nádherná ženská, s nádherným sytým hlasem, krásný písničky.. to bych se spíš divila, kdyby tě nechávala chladným ;)

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.