jaké jiné pohlaví by existovalo kromě Mužského pohlaví a ženského pohlaví jaké

jaké jíné pohlaví by eventuelně existovalo já vím že na světě je Mužské a Ženské pohlaví já bych chtě+l vědět jaké pohlaví by eventueleně ještě existovalo kromě Mužského pohlaví a ženského pohaví
Doplňuji:
proč se ptám lékaři psychiatři sexuologové mé léčej hormonálně na moje odlíšné oryentace já vím že jsem oryentovaný na ženy dospělé ženy ale kvůli tomu že jsem oryentovaný na dospělé ženy mě nikdo nemuže hormonálně léčit a tlumit mojí sexualitu to vydím za holej nesmysl a blbost někho hormonálně lečit protože je oryentovaný na odlišné pohlaví to dá rozum jako by lékaři a psychiatři a doktoři propagovali homosexuálitu nebo co

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Definuj podmínky "eventuálna" - takto otázka naprosto postrádá smysl...

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím,si,že je to holej nesmysl.

Bronzový

Můžeš to nazývat - mužské a ženské pohlaví, samec a samička, kteří se od sebe tímto liší. Jsou tvorové, kteří mají obojí pohlaví - například hlemýžď, krokodýl u člověka transsexuálové. Jaké jiné by mělo být - neutrální, protože máme neutrum, střední rod? Většina jazyků má jen rody mužský a ženský.

Zlatý

Momentálne v niektorých štátoch sveta (Ázia, Austrália) je už uznávané tretie pohlavie - "iné". Sú to ale špecifické prípady.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.