Avatar uživatele
PrizePool

Jaké je to být neviditelný?

Chtěli byste být neviditelní? 🙂 Můžu Vám dát recept 😁 Přišel jsem na to, že kdekoliv jsem, nebo kamkoliv vkročím, tak o mně nezavadí ani jeden člověk pohledem. Vlastně mám za to, že mě by si lidé všimnuli jedině, pokud bych začal kříčet nebo něco podobného 😁 Je fajn si takto chodit po světě, aníž by si vás někdo všimnul 😁 Chtěli byste být tedy neviditelní? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Zkus pozdravit. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mandat

Nechtěl, mám rád , když přejdu silnici ve zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Tak ono to s neviditelností nemá nic společného. Musíš začít dělat kraviny a bude o tobě psát i Blesk. Normálních lidí je stále hodně.
Nebo trpíš sebestředností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nechtěl a recept nechci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

to je to samý jako být nezajímavý né? Ale zase je to relativní ..já si třeba všímám jen neviditelných :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Zkoukni Neviditelny na uteku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nechtěla, ale když jsem byla malá, toužila jsem umět procházet zdí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tizh19

Ne, nechtěla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Neviditelná, nikdy ? Abych neviděla ten zájem a ty úsměvy mužů ? Já takový problém jako Vy nemám.:-) Zkuste se někdy na lidi usmívat, nebo někdy jen tak někomu zamávat. Zamávám třeba strojvůdci na lokomotivě a ze smutného je hned usmívající se, mávají strojvůdce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Sú momenty, keď človek chce „zmiznúť z očí“, byť videný len tými, ktorými videný chce byť.
PS.
môžte mi prezradiť, kde sa nachádza to vaše „kdekoliv jsem, nebo kamkoliv vkročím, tak o mně nezavadí ani jeden člověk pohledem“, občas si tam odskočím. Nebojte sa, naozaj len raz za čas, vtedy, keď chcem byť „sama sebou v hlučnom dave“…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek