Jaké je to být neviditelný?

Chtěli byste být neviditelní? :-) Můžu Vám dát recept :-D Přišel jsem na to, že kdekoliv jsem, nebo kamkoliv vkročím, tak o mně nezavadí ani jeden člověk pohledem. Vlastně mám za to, že mě by si lidé všimnuli jedině, pokud bych začal kříčet nebo něco podobného :-D Je fajn si takto chodit po světě, aníž by si vás někdo všimnul :-D Chtěli byste být tedy neviditelní? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus pozdravit. :)

Další odpovědi:

Pokročilý

Nechtěl, mám rád , když přejdu silnici ve zdraví.

Zlatý

Tak ono to s neviditelností nemá nic společného. Musíš začít dělat kraviny a bude o tobě psát i Blesk. Normálních lidí je stále hodně.
Nebo trpíš sebestředností.

Zlatý

Nechtěl a recept nechci

Zlatý

to je to samý jako být nezajímavý né? Ale zase je to relativní ..já si třeba všímám jen neviditelných :o

Bronzový

Zkoukni Neviditelny na uteku.

Zlatý

Nechtěla, ale když jsem byla malá, toužila jsem umět procházet zdí.

Pokročilý

Ne, nechtěla.

Zlatý

Neviditelná, nikdy ? Abych neviděla ten zájem a ty úsměvy mužů ? Já takový problém jako Vy nemám.:-) Zkuste se někdy na lidi usmívat, nebo někdy jen tak někomu zamávat. Zamávám třeba strojvůdci na lokomotivě a ze smutného je hned usmívající se, mávají strojvůdce. :-)

Zlatý

Sú momenty, keď človek chce "zmiznúť z očí", byť videný len tými, ktorými videný chce byť.
PS.
môžte mi prezradiť, kde sa nachádza to vaše "kdekoliv jsem, nebo kamkoliv vkročím, tak o mně nezavadí ani jeden člověk pohledem", občas si tam odskočím. Nebojte sa, naozaj len raz za čas, vtedy, keď chcem byť "sama sebou v hlučnom dave"...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.