baryyk500

Jaké je riziko otěhotnění?

Moje ovulace je 14.6–18.6. Včera jsem měla nechráněný pohlavní styk aniž by se do mě partner udělal. Jak velké je riziko ze otěhotním?

Odpovědi
Nuk nuk

Jestliže jste si jistá, že ovulace měla proběhnout mezi 14.6 – 18.6. a včera bylo teprve 16.6., tak na co se tu ptáte? Spermie si klidně počká na vajíčko i 3 dny a to Vaše už bylo na cestě.
Takže ano, riziko je hodně vysoké. Nějaké to „udělal – neudělal“ klidně ze slovníku vynechte, to je hatmatilka puberťáků, kteří netuší, co se s nimi při sexu děje.

Kazatel

Riziko je asi takové, jako že něco chytneš. Co jiného čekáš, že za odpověď uslyšíš ?

ivzez

Riziko otěhotnění je vždycky (i při chráněném styku).

Kdybyste nepoužila slovo „riziko“,
skoro bych měla chuť pogratulovat…