myšpulín

Jaké je podle Vás nejnebezpečnější povolání?

Nejlepší odpověď
HOMER

Voják ve válce.

Další odpovědi
led

Rodičia,
stále majú strach o deti (aj keď už sú veľké)

kapka

Teď jsem si vzpomněla na Asterixe a Obelixe, jak tam měl Cézar ty ochutnávače a zkoušeče, jestli na něj Brutus nenastražil past. Ti byli na jedno použití, takže asi to. 😁

Miroslavst

To je dosti složitá otázka, jelikož každé povolání nese určitou míru nebezpečí. Pokud třeba není dodržena bezpečnost práce i v tom nejnepravděpo­dobnějším povolání, může stát nebezpečným a to velmi nebezpečné (z našeho pohledu) nemusí být vůbec nebezpečné.

Terryle

Asi jak kde. Ale obecně asi bezpečnostní složky – hasiči, policie, armáda. V některých končinách možná i novináři. Ale asi ani není moc co závidět takovému doktorovi nebo sestře, ošetřujícím vážné infekční nemoci, horníkům v dole na uran a podobně…
A dost velká rizika mají i úplně „normální povolání“, z některé práce plyne velké riziko nemocí. Třeba takoví letečtí dispečeři prý mají nejvíc žaludečních vředů.
Takže to si asi nevyberete…

Mousinek

Možná i takové ktere člověk nemá. Když nebde vydělávat je nebezpečné že umře hlady =)

anonym

http://www.me­diafax.cz/zah­ranici/2828850-Nejnebezpecnejsi-prace-na-svete-Rybolov

Ještě, že nemáme moře.

hanulka11

myslím v dnešní době i učitelé-

musí být z těch dnešních dětí na mrtvici

Michal Kole

Kosmonaut

a nějaké pozemské profese: horník, potápěč

nnn1

podle mě: voják, policie, hasič, horník

zde je kde je vysoká úmrtnost:
http://www.froh­lich.eu/839658_i­tem.php

escrito

kaskadér