Neonka

Jaké dodržujete vánoční zvyky ?

Odpovědi
anonym

Smrsklo se nám to do rozkrajování jablíčka,na ostatní není ani prostor ani nevím,kde bych koupila olovo,jo ještě jmelí si koupíme,toť asi vše.

hanulka11

Tak u nás vánočka, cukroví, zdobíme okna dveře, výzdoba v bytě ,stromeček, dávám pod talíř na štědrovečerním stole vždy každému nějaký peníz ,aby se nás peníze držely, pustíme si koledy.

fofbal

Vyjít si na Štědrý navečer s vnoučaty tak kolem půl páté nad město, a s nimi za vlastního komentáře nastínit tuto neopakovatelnou předstromkovou náladu. Svítíci okna, takový zvláštní klid- no za chvíli příjde Jéžišek.

anonym

Na Vánoce zapojím televizor a hledím na pohádky.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=ca­OVqzfubBQ