kr-jana

Jaké dávkování jste zvolili u Ovosanu?

Kolik tablet denně jste užívali před chemoterapií, kolik po a kolik při radioterapii?

Odpovědi
Antonín.K

dobrý den, Ovosan max dávka tak jak je psáno na stránkách ovosanu, vyjde to však velice draho a z me zkusenosti se mi to moc neosvedcilo, zkusil bych se poohlednout po lecbe na kterou je mozne ziskat financni prispevek nebo nejakou dotaci. Např. Oncolan atd.

mosoj

Onkolan je lék který zmírňuje vedlejší účinky chemoterapie.

Ovosan je doplněk který by měl působit přímo na nádor. Ber ho podle návodu.
Bohužel cena vychází vysoká, ale jde o život !
Osobně doporučuji graviolu ( pozor, ale sušené plody ) v kapslích. Ty listy pro jistotu též.

karel.vondri

ano je pravda ze ovosan inzeruji jako lek na rakovinu, zda opravdu pomaha to nevim, oncolan je lek ktery eliminuje vedlejsi ucinky chemoterapie a radioterapie, to opravdu mohu potvrdit, zaroven kdyz jsem ho uzival, tak jsem studoval betaglukany a je mnoho vyzkumu ktere prokazuji protirakovinove ucinky, tezko rict jak to funguje, kadopadne ja osobne jsem odpurcem doplnku stravy ktere se tvari jako lek na rakovinu, u oncolanu aspon mohu potvrdit ze ty vedlejsi ucinky opravdu eliminuje, ovosan se mi bohuzel neosvedcil, ale treba je pravda jinde

DanaKrejci

Ovosan brat asi podle navodu, kazdopadne ovosan onkologové příliš nemusí. V masarykově mi řekli, že to je vyhazování peněz. Pokud podstupuješ chemoterapii, klidně ovosan dál užívej a zkus, třeba budeš mít štěstí a zabere ti, ovosan působí na každého jinak. K tomu ti určitě doporučuji oncolan, dal mi ho onkolog, aby mě nezničila chemoterapie a ozářko. Hlavně si zažádej o finanční příspěvek!!! můžeš dostat až 6 a půl tisíce!!!

milos9

Dobrý večer, nevíte jestli je možné získat ten příspěvek na Oncolan víckrát? Je to pravidelně každý měsíc nebo jen jednou?

renata.s

u Oncolanu je to pravidelná měsíční dávka 6.500 Kč, já jsem tento příspěvek získala, protože jsem se léčila s rakovinou v Motole, u ostatních případů nevím jak to je. Zkuste zavolat na infolinku 720 414 371, tam se dají vyřídit i ty žádosti.

urbanv

volal jsem tam vcera, rikali mi ze zadosti vam udelaji v Oncolan, staci jim jen rict par udaju, zadost je vyrizena do 2 pracovnich dnu, takze hned vite. No 6 a pul tisice na ulici nenajdete, aspon neco na te rakovine je dobre.