Miroslavst

Jaké cukroví pečete na vánoce?

a využíváte k tomu nějakou mechanizaci?
http://www.no­vinky.cz/vano­ce/218854-na-svete-je-prvni-domaci-tiskarna-na-cukrovi.html

Nejlepší odpověď
kropitko

Dobrý, jediné co k tomu používám je strojek na maso.(ruční)

No fofbal má pravdu, ještě sporák.

Další odpovědi
fofbal

Mluvím za manželku- Vánoce nosí tento zvyk a všichni se těší až zase něco vyrobím.
Poznámka- mimo elektrický sporák a šlehač všecho ručně.

BEAES

Dělám vše ručně, už mám 5 druhů i bez tiskárny.

rosa

Žádnou tiskárnu! Vše jen s ručním šlehačem. Peču vlastním úsilím. Musí to před vánocemi provonit byt, musím se zlobit na ty, kteří to po upečení zobají. Aby to bylo ještě kouzelnější, musí se něco spálit, měla by se zdrcnout nějaká ta nádivka nebo čokoládová poleva. Bez toho to nejsou vánoce.

hanulka11

další" krám " do baráku. Vždy jsem pekla třeba 10 i víc druhů pouze vlastním přičiněním -letos zatím ještě vzdoruji.

anonym

vždyt to pečení patří stejně k tradici jako strojení stromku,když budeme používat kdejaké pomocníky tak vánoce ztratí význam

aramah

Tak to vás všechny obdivuji,když byli děti malé pekly babičky.No a dnes to kupují ale možná bych si pohrála s tou skříňkou,uvidím příští rok 🙂