Bibinka1111

Kupujete, nebo pečete vánoční cukroví?

Doplňuji:
Napadlo vás si cukroví koupit, mě tedy ano, a nejsem si jistá, kde je správné místo k tomuto nákupu, přecijen si všichni chceme pořádně zamlsat…ale na domácí pečení nezbývá čas..

Nejlepší odpověď
hanulka11

Peču …poslední roky čím dál méně
Doplňuji:
A co si objednat u nějaké dobré hospodyně ?

U nás už nyní se objevují cedulky upeču domácí cukroví – objednejte si.

Zkus také okouknout v cukrárnách
mívají opravdu kvalitní a druhy jako domácí .

Další odpovědi
Drap

Pečeme, tradičně asi tak 15 druhů

anonym

Manželka peče,čím dál,tím více,ale letos nevím ,nevím,proto že jde na operaci a netuší jak by to zvládala.Vloni napekla přes 70 kg.
Doplňuji:
Odkaz pro ty,co nemají chuť a čas na pečení!
http://aukro.cz/cu­krovinky-82938

casey

U nas zena pece asi 6–7 druhu v mensim mnozstvi, pro vanocni atmosferu, deti a neco malo do prace, kde hodnotime mezi kolegy. Ovsem dost toho take vyfasujem od babicky, ktera toho kazdorocne napece dost.

Nebal bych se nakoupit ve vyhlasene cukrarne ci hospodynek, ale balene cukrovi v hypermarketech ne­brat

SimcaK

Já sama mám stejný problém, vůbec nestíhám, přesto, že mi trochu atmosféra z dětství, kdy jsme s maminkou vypichovaly cukroví chybí, našla jsem výborné dodavatele vánočního cukroví, vždycky se po něm jen zapráší …

Zdroj: www.cvkuncovi.wz.cz

beluška

Já čas mám, ale děti mají své rodiny, nechce se mi, nebudu letos péci, ALE na poslední chvíli se do toho pustím, dělám poloviční dávky asi 8 druhů, Vánoce trávíme s dětmi a vnoučátky a tak se o cukroví podělíme a ochutnáme zase jiné. Jen jednou jsem trochu koupila, není to ono!! Nevoní celý byt, chyběla ta správná atmosféra. Takže zase budu péci, i když třeba míň druhů a méně pracné.

aramah

Ne a nehodlám stím začínat.Nakoupím jako každý rok :DD

GM

Fuj – kupované cukroví… I šikovná hospodyňka jak píšete když peče na kšeft, tak to trochu ošidí!