hubenej

JAKE ALU KOLA PASUJOU A Z JAKYCH JINYCH MODELU NA CHRYSLER VOYAGER r.v. 97

z jakych jinych automobilu pasuji alu kola roztaci a stredovou dirou na chrysler voyager r.v. 1997–99.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Už tu byl jeden dotaz ohledně roztečí kol. zkus pohledat. Je tam odkaz na stránky s rozměry a podle toho vyber.
Jinak těžko odpovídat bez toho když neuvedeš rozměry. Ale pohledej.

Další odpovědi
romik01

Dobrý den.
Všechny ,které mají rozteč 5×114,3.

Michálek1245

Abyste se téhle otázce vyhnuli, tak fakt jako doporučuji navštívit pneuservis a ideálně tam, kde se věnují věcem jako třeba renovace ALU kol. V tomhle ohledu to beru vždycky tak, že si raději zaplatím odborníka, který mi na to poskytne nějakou záruku. A v případě, že budu prostě něco potřebovat opravit, tak tam od toho jsou oni.

Cizecek.M

Z aluapneu.cz mám Yakuza alu kola a spokojenost. Jako zrovna jsem se trefil do akční naídky, takže i cena byla libová. Tento shop jako můžu jenom doporučit.

Sabulak

Doporučuju kouknout na https://www.a­luapneu.cz/. Super výběr, cena ideál. Dokonce myslím, že ti tam i poradí s tím, jaký kola vybrat, abys byl spokojenej.

barenka24

Souhlasím s manželem jsme na aluapneu.cz kupovali alu kola a veliká spokojenost:-)

kačka003

taky tam manžel nakupoval na https://www.a­luapneu.cz/ a je s nimi spokojený a to je hlavní !!!