kubi014

jaká jelepší hra shakes a fidget nebo gladiatus

potřebuju zjistit co mám víc hrát

Odpovědi
MacChill

Tyhle ty hry nehraji ale víc se mi líbí shakes and fidget

ingi

Hry jsou na podobným principu. V SaF jde hlavně o level a v gladiatusu jde hlavně o výcvik. SaF je méně časově náročná hra se zajímavým grafickým spracováním. Hra je jednoduší. Gladiatus je docela zdlouhavá hra, protože pokud chte být dobří, syslíte peníze na jeden bod k výcviku klidně i 10 dnů. Pokud by jsi chtěl koupit si něco do hry za peníze investoval bych to do gladiatusu, protože je to levnější( sice cena je stejná 1 houba = jeden rubín, ale na SaF stojí drak 25 hub, ale v gladu pouze 15) A dále mi vadi na SaF zamrzání, padání flash.

Pokud chceš hrát pro zábavu udělej si jeden učet na gladiatusu a druhý na shakes and fidkes a hraj oboje stejně.