megahit

Hra Shakes & Fidget – časová náročnost

Je tato hra časově náročná? vyžaduje denní přihlašování (např. jako Travian), nebo je jen na mně a mých časových možnostech, kdy se do hry přihlásím?

Odpovědi
Nanoon

U každé onlineovky je prakticky jedno, zdali se připojíte dnes, nebo za týden, jde jen o to, že čím více času věnujete, tím větší úspěch můžete očekávat. Každopádně já osobně jsem vyzkoušel desítky českých i zahraničních onlineovek a doposud jich mohu doporučit snad jen 2, 3 a Shakes and Fidget mezi ně opravdu nepatří. Stejně jako Travian, Divoké Kmeny, Gladiatus a jim podobné hry je i tato jednotvárná a omrzí, čas u nich strávený je čas vyhozený z okna, člověk u nich stejně dlouho nevydrží, věřte mi :).