Pokročilý

Jaká je Vaše oblíbená fantasy knížka? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Všech 45 nebo kolik vlastně Pratchettovek. Ty dvě řady v knihovně vypadají impozantně :) Dík za otázku, aspoň jsem se pokochal :)

Další odpovědi:

Bronzový

451°F (Spíš sci-fi, ale moc vědecký to neni, takže se to za fantasy považovat dá)

Stříbrný

Život po životě - Moody. Minimálně stojí za zamyšlení...!

Zlatý

Například Akademie profesora Kaňky, nebo třeba návrh státního rozpočtu na příští rok. Ta vychází každoročně a je čím dál, tím napínavější.

Zlatý

Urcite mohu s klidem rict: Harry Potter. Knizky miluju - mam je prectene uz 14x (prvnich pet, sestku 8x a sedmicku 4x). Netusim, proc me to tak bavi cist znovu a znovu. Presto zadny Potteromaniak rozhodne nejsem a pridat se k nim nehodlam. Obdivuji pouze knihy - styl psani J.K.Rowling i pribeh.

Pak dloooouho nic, a pak az treba Hobit ci Eragorn. (Pana Prstenu jsem nikdy extra rad nemel.)

Zlatý

Mám rád sci-fi,ale spíše technickou,např.,Mosty přes propast času,Vesmírná odyssea, Nepřemožitelný, ap. Fantasy, moc nemusím.
Ale,vyjímky,se najdou.Třeba,Pán prstenů,Highlander,ap.

Bronzový

:) není jenom jedna... patří sem všechny z pera Sira Pratchetta, Hvězdný prach a Nikdykde od Neila Gainmana (+ jejich společné dílko Dobrá znamení), sága o Zaklínači od Sapkowskeho, ale to nej... je všechno od prof. Tolkiena

určitě nejradši mám Harryho Pottera, v pokoji mám Pottero mánii a večer poslouchám audio Pottera a při tom ho čtu. Je to bomba jezdím na tábory se zaměřením na Harryho a miluju ho

Zdroj: ulož.to

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.