Jahodinx

Jaká je vaše nejoblíbenější barva?? A jakou naopak nesnášíte?? :))

Já zbožňuju modrou a nemám ráda oranžovou..Co vy?? :))

Nejlepší odpověď
Sopka

Moje nejoblíbenější barvou je : D U H A ........
Doplňuji:
Nesnáším když je ta D U H A v mlze…

Další odpovědi
zzzzz

Já miluji všechny barvy, ale nic se nesmí přehánět a vše se musí správně sladit.

www

Barvy mám rád všechny, upřednostňuji zelenou a hnědou.
Nemám ale rád opakované a chatovací otázky zde. Sorry 😁.

anonym

Oblíbené mám přírodní zemité (khaki, béžové, olivové, lahvové… ) barvy, také žlutou a červenou. Měla jsem různá barevná období v oblečení, ale s jednou barvou se nemáme rády a tou je modrá. Nesnáším modrou barvu a ona nesnáší mne. Předměty modré barvy mi neslouží, dokonce mám pocit, že mi škodí. Je to asi dědičné, navíc babička mě vychovávala v odporu k modré. Vztah k této barvě bude jednou možná to jediné, co moje děti zdědí :))

honza19hk

nemám rád křiklavé barvy. Nejlepší barva je vojenská zelená,ale je na ní hodně vidět zaschlé bahno.Před pár dny jsem touhle barvou nově nastříkal VT-34 tak uvidíme jak dlouho na něm vydrží.

Michal Kole

Mám rád modrou jako VODA

Nesnáším tmavé odstíny barev a hlavně ne černou a šedou, isou značně depresivní

Bublinnka

U mě se to mění, momentálně se mi líbí nejvíc asi červená, ale byly doby kdy se mi líbila oranžová, kterou momentálně nesnáším.
Dále se mi líbí černá, bílá (stálice)
Nemám ráda světle růžovou, tmavě růžová mi nevadí ale světlou nemusím, je taková nijaká.

M.

Jak kdy, jak kde. :) Ve většině věcí vede černá, poté červená. A nemám ráda… to je individuální. Oblečení nemám ráda hnědé například, ale zase nábytek miluji. To se nedá říct.

pizlicka

miluji zelenou a fialovou,nesnasim oranzovou.