Kelt

Jaká je to píseň a kdo je autorem?

Před mnoha a mnoha lety jsem jezdil na tábory a jednou tam starší hráli jednu písničku. Začínalo to slovy
Vlasy jsem měl pěkně dlouhý, když jsem začal studovat / popadly mne divný touhy komunismus budovat.
Nevím, zda to byla místní produkce, nebo autor existuje. Je to někomu známé? Děkuji.

Odpovědi
paul1

Tady by to mělo být:

Zdroj: https://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/unisono/nechal-jsem-si-narust-dlouhy-vlasy-558717

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.