Kololo

Jaká je pravděpobnost výhry v giveawayi?

Máme giveaway, které se zúčastní 981 lidí. Jeden člověk se zúčastní s dvaceti lístky. Zbytek se zúčastní každý s jedním lístkem. Výherních lístku je 25. Jaká je šance na výhru člověka který se zúčastní s dvaceti lístky?

Odpovědi
Mravenec

Dvacetinásobná, oproti ostatním. Zadání úkolů a úloh sem nepatří.

Nicméně tipuji, že jedinec s dvaceti lístky má šanci 2 %, nebo 0.02, kdežto obyčejná jedinec má šanci 0,1%

Nepřečetl jsem, že výherních je 25 kousků. Tím pádem jedinec s jedním lístkem 2,5 % a podvodník s dvaceti lístky x20.