brambora6

Jaka je prace v OVB?

Chtela bychse zeptat zda mate nekdo zkusenost s praciv ovb jako financni poradce. Jaky typ smlouvy vam nabidnou pokud jste student, jake je financni ohodnoceni a je tam pouze moznost prace na zivnost? Mate i jako klient s touto spolecnosti nejake inofmace? Dekuji za kazdou odpoved.

Odpovědi
Michal Kole

většinou je to na živnost – je s tím méně papírování a lze ti snadněji dát „odpovědnost“

chodíš po lidech a překcáváš je a za každého překecaného máš provizi, když si to dotyčný rozmyslí, musíš provozi vrátit.

Themis

https://www.fa­cebook.com/pa­ges/OVB-Allfinanz-Jak-n%C3%A1m-pom%C3%A1h%C3­%A1/451551374915130?ref=­hl

majklhanz

K OVB nedoporučuji, zkus se zaměřit na menší, kvalitnější a nezávislou společnost. Třeba na Vysočině, středních čechách a v jižních čechách je Akropol. Dbají více na kvalitu než na objem a dle toho vypadá i práce, která je o několik úrovní výš. Ikdyž ne každý z OVB je špatný, spíše ta interní mentalita je špatně nastavená.