HotDog

Jak fungují provize u OVB apod. ??

Zajímalo by mě jakym způsobym fungují provize při podnikání u OVB, zda je daná sazba za provedení nové smlouvy + zda tam nějakým způsobem funguje tzv. Pyramida tz. další lidi které přivedete k OVB a ty pak uzavírají další smlouvy tak z nich máte další procenta a dále lidi přivedé lidmi přes vás a tak dále, tz. že jednou můžeten mít pod sebou kupu lidí a sami už by jste ani ty smlouvy uzavírat nemuseli protože by jste dostávali jen provize ze smluv které uzvařeli „vaše“ lidi. Děkuji

Odpovědi
ARIS

Nevím jak konkrétně u OVB, ale všeobecně u společností které se zabývají finančním poradenstvím jsou v první řadě provize vypláceny za sjednané smlouvy, žádný fixní plat. Pak, pokud přivedete do společnosti další kolegy (vytvoříte si vlastní tým) jsou vypláceny tzv. rozdílové provize. Každá společnost to má nastaveno jinak a v jiných částkách. Detailněji by vám odpověděli na stránkách www.smsporadce­.ic.cz