googler

Jaká je práce v Makru?

Zdravím, máte tady někdo zkušenosti s prací na HPP v Makru? Jde o pozici Asistent distribuce. Díky za názory!

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Snad ti napoví nedávná demonstrativní stávka pokladních v Makru. Pročpak asi stávkovaly? Dále dělá tam kámoš na zdvižce a říkal, že pakárna. So-ne…svátky pátky…ranní odpolední noční…cca 12 litrů měsíčně. Takže to asi nic slavného nebude, nehledě na obecně známé chování supermárketů k zaměstnancům. Jo a nenech se mýlit zvukomalebnými názvy různých pozic…asistent distribuce je obyčejný skladník…co vláčí palety paleťákem z kamionu na sklad.