Lukáš Rusek

Jaká je podle vás ideální venkovní pro vás příjemná teplota?

Při jaké teplotě se cítíte venku příjemně? Pro mě je to tak 20 stupňů.

Nejlepší odpověď
elkon

20 stupňů

Od 20 do 25 a jen slabší slunce.

Další odpovědi
Kepler

25 stupňů

Záleží na roční době a jak jsem oblečený. Nicméně tento způsob léta by mi vůbec nepřipadal podivný. Dost na to, aby dámská těla byla více vidět a po vedrech nad 30 st. se mi vůbec nestýská.

Reganois

20 stupňů

nyjono

25 stupňů

.

brillant

25 stupňů

aliendrone

15 stupňů

Eh, v podstatě JAKÁKOLIV, pokud jsem UVNITŘ. ;) :D :D

Arne1

25 stupňů

Malvína

30+

Ta vedra zase tak dlouho netrvají, když už teda jsou… Proč si je neužít? Já se přesně na tohle těším celý rok, kdy se takto opět nabiji na celou zimu. 🙂

Rokio

20 stupňů

dubraro

30+

Mám rád teplíčko (u oroseného pivečka).

Drap

pod nulou nebo 0

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Nelze odpovědět.

GM

25 stupňů

Jiří Bohumil

25 stupňů

A i když je víc, nevadí. Hupnu do vody, dám orosený pivko, skleničku vychlazenýho bílýho vínka a je to paráda. Přes den sluníčko, v noci aby občas taky zapršelo vzhledem k přírodě. Momentálně to tak je a mohlo by to chvíli vydržet.

marci1

20 stupňů

Něco mezi 20 a 25°C, tedy cca 23°C. Při vyšších teplotách pro příjemnou pohodu pobyt jen v bazénu s vychlazeným koktejlem či oroseným pivem. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Gmmm, „lidi 25°C“, KOLIK máte mezi svými předky bubakinů? ;) :D :D