Avatar uživatele
HOMER

jaká je nejlepší komedie všech dob?

zajímalo by mne která komedie je podle vás nejlepší ze všech.Máte nějakou oblíbenou?
Doplňuji:
můj typ byla šestidílná série režiséra Blaka Edwardse Růžový panter

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: HOMER

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Souhlasím s koleginí. Nejlepší česká komedie je S tebou mě baví svět. Mě třeba baví i komedie s Tomášem Holým a taky třeba novější komedie Jak se krotí krokodýli. :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

s tebou mě baví svět,slunce seno všechny 3 díly

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Retko

Prci prci prcicky. Z ceskych fandim Kamenakovi.
A nebo sitcom „Přatele“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kakko

Nejlepsí komedie je DRŽ HUBU! Kde hrají Jean Reno a Gerard Depardieu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
COVERENDER

Ja bych rekl ze vsechny pokračování Četníka ze Saint Tropez, Roaming a Dědictví aneb kurvahošigutntag 🙂 to jsou moji favoriti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je jich poměrně dost.Např. tzv. „TÝDENÍKY“ z padesátých let jsou špičkové. Je to druh humoru, při kterém může jít i mráz po zádech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
OtakuNuGoth

Určitě Norbit , Nevyhrožuj , návštěvníci 1 ,2, suprhrdina a všechny díly Scary Movie

Avatar uživatele
Pepikkofdg

Souhlasím (s Retko) , že prci prci prcičky.Ale spíš jen první 4díly, ty s jinými herci už jsou trochu o ničem. A taky seriály: přátelé, Teorie velkého třesku a Jak jsem poznal vaši matku.

před 1172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hanna96

Nejlepší komedie? Doporučuju černobílý film Malý svět dona Camilla, Návrat dona Camilla. ( ke stažení na ulozto.cz) Jinak filmy kde jsou známí herci jako Louis de Funes ( Fantomas, četníci, Grand restaurant pana Septima, Pošetilost mocných atd) nebo filmy s kolekce Bažanti. Pro mě je problém vybrat jen jednu komedii 🙂

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek