Dlostev

Nejlepší komedie?

Přemýšlím na co se dnes dívat, tak prosím poraďte nějakou dobrou komedii. Nejlépe něco novějšího, ale CZ DUB.

Nejlepší odpověď
anonym

Dlosteve, zkus si zadat heslo do „šedé lišty“. Tenhle dotaz se tu dost často v různých obměnách opakuje, navíc tu padl nedávno. Najdeš tam rozhodně dost odpovědí, které Ti poskytnou řadu možností.

Další odpovědi
leporela22

nejlepší komedie podle mě je klikař cherlie není nová ale je nej a nebo kamarád taky rád taky dobrý já se tet dívám na teorii velkého třesku

tomborova

Velký bazar