Nikkol

Jaká je cena sádla?

Máme domácí škvařené sádlo z mangalice, a jelikož ho máme opravdu hodně , chceme ho prodat. Ale bohužel vůbec nevím kolik sádlo stojí. Je 50 Kč za 700ml hodně?

Nejlepší odpověď
anonym

Kilo vepřového sádla je u mého řezníka za 76 korun /kg. Maso z prasete mangalice je jednou tak dražší než z „obyčejného“ prasete, klidně bych sádlo prodával od 100 korun výše, protože toto sádlo obsahuje takzvaný „zdravý cholesterol“ .

Další odpovědi
odik

Vepřový sádlo rovnou ze zabijačky 35Kč za 300ml skleničku. Takže cena asi v pohodě, jen si nejsem jistej, zda můžeš jen tak prodávat potraviny – prodej patří do sekce občasný přivýdělek – to je ok, ale nevim jak to je s hygienou apod.

rebel1953

No jo,ale jakého?Máme sádlo vepřové, husí, psí atd.Nejdražší je sádlo z blechy 1kg stojí 99000kč.