Jaká byla vaše nejhorší noční můra?

a vyplnila se?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Noční můru mám každý den,když se bojím vstávání.A fakt se to každej den ráno vyplní.Hrůza děs.Ale tedˇ jinak.Bylo jich víc,ale nejstrašnější byla taky z války,teda z jejího konce,kdy mi při nastupování do vlaku stihl ještě nepřítel rozstřílet břicho nějakou zbraní,která mi seškvařila kůži.V nemocnici mi to pak museli vyřezat a kůži skrátit.Byla to nepředstavitelná bolest.Nejhorší na tom všem bylo,že jsem pak ráno vstávala a nemohla se narovnat,jak mě to břicho bolelo.Celej den mě to trápilo až mě to druhej den sklátilo na tolik,že jsem skončila v nemocnici do opravdy-byly to vředy.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejhorší noční můra byla,když se mi zdálo že je válka.Doufám že se toho nikdo z nás ani nikdo další nedožije a že to nikdy nebude.

Bronzový

Noční můra není jen zlý sen. Zažila jsem naprosto zhmotnělou představu sápajících se po mně rukou,jakýchsi pařátů, kterým jsem uhýbala a pokoušela jsem se křičet, jasně jsem vše vnímala, ale nemohla jsem vydat hlásku, trochu jako když se probudíte v narkóze.

Zlatý

Nemám noční můry, mě se zdají jen hezké sny, ale většinou si je nepamatuji, přestože chci.

Zlatý

Zdává se mi spousta hororových fantasmagorií, ale bezkonkurenčně nejhorší jsou ty sny, které mají logické opodstatnění a vychází ze skutečnosti. Mě dodneška mrazí při vzpomínce na sen, v němž mi v náručí umíral jeden z nejdražších lidí jen proto, že nevěděl, jak zle na tom je a já ho nechtěla vystrašit tím, že zavolám záchranku - tak jsem ho držela a nechala ho klidně umírat, aniž by trpěl. A věděla jsem, že jsem ho zachránit mohla, ale neudělala jsem to. Dodnes ten sen nechápu a děsí mě.

Moje noční můry jsou, když se mi zdá, že zaspím do práce - občas se to i stane :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.