Bronzový

Který je nejlepší sen a který nejhorší z těch, jež se vám zdály?

Nejlepší a nejhorší sen

Odpovědi:

Zlatý

Ty nejlepší si nechám pro sebe a ten nejhorší jsem už zapomněl.

Bronzový

Nejhorší sny si pamatuji dva. Byly strašně živé. V jednom mě propíchl mimozemšťan a to fakt bolelo a ve druhém jsem se vznášela nad mraky a plula oblohou. Obloha se postupně začala zbarvovat ze žluté na zelenou až vystřídala všechny barvy a nakonec měla krvavou barvu. A v tu chvíli jsem v tom snu cítila, že je konec světa. Slyšela jsem nějaký hlas, ale už nevím co mi říkal.

Divné sny :D

Bronzový

pamatuju jeden nejhorší, že přicházel mrak - ze ktrerého pršel oheň a bylo to docela živé.... když přicházel ke mě, tak jsem se probudil a měl jsem horečku :D

dobrej sen byl, že jsem chodil někde po městě a řídil jsem si gravitaci s naprostou lehkostí jsem chodil a dělal trojitá salta s vrutama a mocné skoky :D

Zlatý

Nejlepších je několik,ale už nepamatuju o čem. Ty nejhorší jsou,když před nečím/někým utíkám a ono to nejde, jsem hrozně pomalá a nebo se vůbec nemůžu pohnout.Chci volat o pomoc a z úst nevyjde hláska nebo jen chrapot, to jsou nejhorší sny.

Bronzový

Nejhorší jak v nějakém městě vybuchla plastická elektrárna a já to nepřežil a nejlepší to už si nepomatuji

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3360
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1451
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1078
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.