Rokio

Který je nejlepší sen a který nejhorší z těch, jež se vám zdály?

Nejlepší a nejhorší sen

Odpovědi
Drap

Ty nejlepší si nechám pro sebe a ten nejhorší jsem už zapomněl.

chachar1922

Nejhorší sny si pamatuji dva. Byly strašně živé. V jednom mě propíchl mimozemšťan a to fakt bolelo a ve druhém jsem se vznášela nad mraky a plula oblohou. Obloha se postupně začala zbarvovat ze žluté na zelenou až vystřídala všechny barvy a nakonec měla krvavou barvu. A v tu chvíli jsem v tom snu cítila, že je konec světa. Slyšela jsem nějaký hlas, ale už nevím co mi říkal.

Divné sny :D

BANAN93

pamatuju jeden nejhorší, že přicházel mrak – ze ktrerého pršel oheň a bylo to docela živé… když přicházel ke mě, tak jsem se probudil a měl jsem horečku :D

dobrej sen byl, že jsem chodil někde po městě a řídil jsem si gravitaci s naprostou lehkostí jsem chodil a dělal trojitá salta s vrutama a mocné skoky :D

iceT

Nejlepších je několik,ale už nepamatuju o čem. Ty nejhorší jsou,když před nečím/někým utíkám a ono to nejde, jsem hrozně pomalá a nebo se vůbec nemůžu pohnout.Chci volat o pomoc a z úst nevyjde hláska nebo jen chrapot, to jsou nejhorší sny.

jirka F

Nejhorší jak v nějakém městě vybuchla plastická elektrárna a já to nepřežil a nejlepší to už si nepomatuji