dust8

Jak zůstat čistý a střízlivý po celý den?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Nevím.

Chybí jiná možnost.

Neplatí nevím, ale vím. Mít pevnou vůli a nepít. Protože jinak pro vás nebude platit pití s mírou, protože to nepoznáte. Myslet na své zdraví, na to,. že alkohol z vás udělá trosku.....

Začít postupnbě – nepít ráno na lačno, jinak jen „slalbý“ alkohol, ucucnout a dělat velké pauzy.

Místo tvrdého alkoholu volit jedno pivo, ale rovněž pít pomalu. Nebo vinný střík.

Je to běh na dlouhou trať, ale znám jedince, kteří zvládli …