Vandal

Jak zpracovat marcipan?

Zdravím,
Mám asi 4kila marcipanu, byl to zpracovány dárek do tvaru, akorát nejsme schopni ho takhle sníst, je možné ten marcipan nějak zpracovat? Do buchty, nebo jinak?
Děkuji

Odpovědi
Kepler

Ano, dá se zpracovat. Našel jsem třeba tohle: https://www.pros­treno.cz/recep­ty/fulltext/mar­cip%c3%a1n

Michala11

4kila marcipánu?! Trochu závidím:) Na linecké kolečko. V moučkovém cukru vyválený do stejného tvaru vykrojený marcipán, slepit marmeládou nebo nutelou. Plním s ním čokoládové pralinky a když se naředí trochou amareta dá se na ledacos namazat.