DDarent

Jak zní Orijská motlidba?

jestli si to někdo pamatuje tak napište. Třeba i kouzlo na bránu nebo tak… (SG1…kdybyste nepochopily)
Doplňuji:
já to potřebuju právě original v Antičtině…

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

blahoslaveni budiž Ori

teda aspoň doufám, tyhle části jsem viděla v angličtině a to bylo myslím Hallowed are the Ori

no to je právě ::Hallowed are the Ori::

jestli ovšem nemyslíš to 6ti hodinové modlení ;)

Další odpovědi
blesk26

Jojo, vždy říkali: Hallowed are the Ori! To šestihodinové modlení si opravdu nepamatuju :)

Ale pak si tam celkem často předčítali texty z Book of Origin (Knihy počátku).

DDarent

To jo ale já myslim podobný tutomu!!!
tohle je právě proketí a já bych chtěl vědět víc těch frází… a nepoučovat o hvězdné bráně…viděl sem všech 220 dílu SGC i 100 dílů SGA a 40 dílů SGU.
Enim lupin purnum pravus intus.