Drap

Jak znáte zdravotní stav ? Vejdete se do průměru ?

Test:
http://zena.cen­trum.cz/zdravi/gra­fika/2012/03/0­9/test-vejdete-se-do-prumeru/
Doplňuji:
test jsem zvládl celkem slušně, ale realita je trošku jiná

Nejlepší odpověď
anonym

Jojo, test jsem zvládla. teď ještě aby realita nepokulhávala za teorií. Ale díky tomuto testu jsem našla ještě další: Test pro opravdu chytré hlavy. Drape, tak jsem se už dávno nezasmála a dala jsem ho taky za plný počet. Jestli budeš mít chvilku, tak se na něj mrkni, pro pobavení je opravdu úžasnej.

Další odpovědi
Conchus

Je to v pytli, ovšem odpovídal jsem jako 75tiletý stařec nad hrobem.

briketka10

tak jsem to zvládla 7 z 10 otázek správně :DD