Jak zlepšit průměr?

Vím, je to blbá otázky,ale i tak.. Jak přemluvit učitelku,aby mi dala na výzo 1 ? Mám průměr 1,75 , máme dvě 3 a jednu 2 jinak vše za jedna ? Zkouší v pondělí..Chci mít vyznamenání a jestli tohle nerozeberu ,tak mám po dovolený i po pianu :/

Odpovědi:

Pokročilý

Učit se, učit se a učit se. Nesnaž se přemlouvat, aby Tě ostatní neoznačovali jako vlezdoprdelku. Myslím že když tvým rodičům vysvětlíš, že se příští rok zlepšíš, koupí Ti piano.
Doplňuji:
Nauč se na zkoušení. Myslím si, že si si to pozdě uvědomil/a. Na to si měl/a myslet dřív.

Zlatý

Holka, holka, známky nejsou jen aritmetický průměr - každá známka má asi jinou váhu - určitě jinou váhu bude mít nějaké pravopisné cvičení a jinou váhu čtvrtletní kompozice nebo třeba třeba slohová práce.
No a řada určitělů klade i velký důraz na to, jak při té hodině je člověk aktivní, jak dává pozor, jeslti neotravuje, záměrně se těm předmětům nevyhýbá a jeslti vůbevc nedělá něco navíc.

Nu a taky sis docela brzo vzpoměla - to chtělo řešit na začátku měsíce nebo dřív a ne teď v půlce měsíce, kdy se za týden budou uzavírat známky.

Každopádně se určitě brilantně nauč poslední látku a možná i něco předtím, udělej si mezi tím nějaké souvislosti a nech se vyzkoušet.

Bronzový

buďto se dohodnout nebo se to naučit

Pokročilý

Pokud je to z matematiky, tak učitelce řekni, že při výpočtu průměru je možné provádět korekci extrémních hodnot - toto se provádím tím způsobem, že se seškrá nejvyšší a nejmenší hodnota (nebo n těchto hodnot, ale vždy symetricky). Nakonec Ti to vyjde lépe a třeba Tě pochválí o znalosti navíc :)

Jinak, tvé počty jsou zvláštní... 3, 3, 2, 1, 1, 1, 1 dá průměr 1,71 (což je dvojka) a pokud máš o jedničku méně, je to 1,83...

A poslední informace. O vyznamenání nepřijdeš... Jedna dvojka na vysvědčení Ti ho určitě nevezme, takže klídek :)

Pokročilý

ještěže jsem v devítce a průměr už neřeším, ale minulý školní rok mi na tom také záleželo ;-)

Diskuze k otázce

147258369

Pepa88 :1) Je to učitelka z chemie :D
2) Záleží taky jakou má každá známku- některé jsou orientační,atd
(mimochodem z průřezového,váha 6 - mám za jedna)
3)Není to totiž jedna dvojka, pokud nepočítám chemii tak jich mám 4 :D

147258369

Krepy : Já se nesnažím o to ,aby mi prostě dala 1. Já jí chci jen přemluvit,aby mě vyzkoušela,protože si věřím,že to ,co jsme se celou dobu učili , na 100% chápu a stojím si za tím,že se to občas 1-2 může komukoliv vyvrtnout ,ale důležitý je,že to umím ne?

Bronzový

Reezo

musíš si s využujícím promluvit, řekni to jak to cítíš. Jestli ro bude vyučující cítít jinak tak ti to řekne.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.