Andrej99

Průměr = vyznamenání?

Mám průměr cca. 1,3. S jednou 3 je to na vyznamenání? A je to dobré vysvědčení na střední ? dík

Nejlepší odpověď
Lucijej

Pokud se dodbře pamatuju, tak průměr na vyznamenání je do 1,5, ale bez trojek…jen jedničky a dvojky.
Ale jinak je to pěkné vysvědčení, jedna trojka není nic hrozného, když ostatní známky máš pěkné.

Další odpovědi
quentos

určitě ne… muselo by být nejen bez trojek, ale dokonce pokud má člověk 6 (nebo 7? už nepamatuju) dvojek a bez trojky, už má s vyznamenáním taky smůlu.